Przedszkole Nr 350 Jaśminowy Gaj
tel. 22 836 30 41

Wielki Konkurs Ekologiczny – głosujemy na naszą pracę!!!

Wielki Konkurs Ekologiczny dla przedszkoli to konkurs plastyczny przeznaczony dla przedszkoli, punktów i oddziałów przedszkolnych oraz zerówek z całej Polski.

konkurs_ekologiczny1
Hasło tegorocznej edycji konkursu to „Zrób to sam!”.

 

Prace konkursowe powinny nawiązywać do tematu „Zrób to sam” i być wykonane z niepotrzebnych rzeczy lub ich elementów, a także z materiałów plastycznych. Rodzaj materiałów, forma pracy i jej rozmiar są dowolne i zależą tylko od pomysłowości twórców.
Zwycięzcy konkursu zostaną wyłonieni w dwóch osobnych kategoriach: A – przez jury złożone z przedstawicieli organizatora konkursu oraz B – przez użytkowników serwisu Buliba.pl głosujących na prace. Jury oceni wartość artystyczną prac, wkład pracy włożonej w ich wykonanie, pomysłowość autora lub grupy autorów oraz zgodność tematu pracy z tematem przewodnim konkursu.

 

Do wygrania 240 nagród dla przedszkoli i 156 nagród dla głosujących na prace konkursowe. Każde przedszkole będące laureatem konkursu oprócz nagrody otrzyma dyplom wysłany pocztą, a każde przedszkole uczestniczące w konkursie specjalny dyplom do wydruku.

 

TUTAJ można znaleźć instrukcję, jak w kilku krokach sprawnie przygotować zdjęcie i zgłosić przedszkole do Konkursu. To bardzo proste i zajmuje tylko chwilę!
Włączcie się!

 

konkurs_ekologiczny2

Głosowanie na prace konkursowe rozpocznie się w dniu 26 listopada 2015 r. o godzinie 12.00 i będzie trwało do godziny 23.00 dnia 30 listopada 2015

Na prace konkursowe może głosować każda osoba będąca zalogowanym użytkownikiem serwisu Buliba.pl.

Głosowanie odbywa się każdego dnia w godzinach od 7.00 do 23.00.

Aby mieć szansę na wygranie nagród dla głosujących wystarczy głosować codziennie po zalogowaniu na ulubione prace konkursowe.

 

Każdego dnia jedna osoba może oddać 4 głosy na 4 różne prace.
Im więcej oddanych głosów, tym większa szansa na wygraną! Do wygrania ponad 150 wspaniałych nagród dla głosujących!

 

Szczegóły dotyczące głosowania znajdują się w Regulaminie konkursu. Uczestnictwo w konkursie poprzez udział w głosowaniu jest jednoznaczne z akceptacją Zasad i Regulaminu Konkursu.

 

Rejestracja dla głosujących możliwa jest na stronie konkursowej w zakładce „Dla głosujących” oraz na stronie Buliba.pl w zakładce „Logowanie”.

Skip to content